Najbolji takmičari Karate klub Perfekt Zenica učestvuju na 6. Međunarodnom karate seminaru na Vlašiću. Na seminaru učestvuje preko 200 djece, takmičara i trenera iz 25 klubova iz Hrvatske, Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine.
Tehnički organizator je Karate Klub Respect iz Sarajeva na čelu sa Nermin Potur i Jasmin Husejinovic.
Treninge vode najbolji i dokazani sportisti i treneri Anđelo Kvesić iz Hrvatske , Slobodan Bitević iz Srbije , Vlatka Kiuk iz Crne Gore.
Foto: KK PERFEKT ZENICA
Ispred kluba na seminaru učestvuju :
– EJNA BEŠO
– ADILA ADILOVIĆ
– KAAN HASANBAŠIĆ
– MERJEM BOŠNJAK
Moramo napomeniti da su Bosnu i Hercegovinu na Balkanskom prvenstvu predstavljali reprezentativci Karate klub Perfekt Zenica: Ejna, Kaan i Merjem.
Navedeni seminar su ujedno i pripreme za drugi dio takmičarske sezone koji počinje u septembru. Prvi vikend nastupaju u Banja Luci, zatim 12.09.2026. godine organizu 6.MEĐUNARODNI KARATE TURNIR * PERFEKT OPEN ZENICA 2026 * u Zenici.
Sportski pozdrav!
